Przejdź do treści

Kariera

„ Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.” (A. Einstein)

Pracownicy w naszej firmie to kluczowy element naszego sukcesu. Tylko dzięki ich zaangażowaniu i gotowości do współpracy jest możliwe osiąganie założonych celów.

Firma Leitz jest uczciwym i atrakcyjnym Pracodawcą, który szanuje osobowość każdego człowieka. Wzajemne zaufanie i szacunek tworzą fundament owocnej współpracy.

Przydzielane zadania uwzględniają wiedzę i umiejętności naszych Pracowników jednocześnie wymagając od nich samodzielności i kreatywności. Każdy z osobna przyczynia się do naszego zespołowego sukcesu.

Widząc potencjał pracowników wspieramy ich poprzez adekwatne, odpowiednio ambitne zadania oraz system szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wieloletnią już praktyką u nas jest dzielenie się wiedzą pomiędzy młodymi i doświadczonymi pracownikami.

Poszukujemy ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, którzy podzielają nasze wartości, ponieważ naszym celem jest długofalowa współpraca.

Obecnie poszukujemy

Pracownika utrzymania ruchu w Radomsku.

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • instalacja nowych maszyn i urządzeń
  • ocena stanu technicznego maszyn i instalacji
  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • znajomości zagadnień elektryki i/lub elektromechaniki,
  • umiejętności manualnych związanych z branżą elektryczną i mechaniczną
  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów, prawo jazdy kat. B
  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy
  •  wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  •  pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna

Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres : rekrutacja@leitz.pl

lub skorzystanie z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie - dział HR.

Termin rekrutacji: do 21.09.2018r.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: 01.10.2018

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych

Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".