Przejdź do treści

Leitz - precyzyjne narzędzia do obróbki drewna i nie tylko

Leitz – marka o globalnym zasięgu współtworzona przez wykwalifikowaną kadrę inżynierów – od ponad 140 lat nieustannie dostarcza najbardziej wymagającym Klientom wysokiej klasy narzędzi przeznaczonych do efektywnej obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych. W bogatym katalogu produktów posiadamy między innymi frezy do drewna, narzędzia CNC, wiertła, głowice strugarskie i rozdrabniające, narzędzia do produkcji okien i drzwi, piły tarczowe, narzędzia diamentowe i zaawansowane systemy mocowań.

Narzędzia do drewna najwyższej jakości

Frezy do drewna, narzędzia CNC i inne produkty oferowane przez markę Leitz trafnie zaspokajają potrzeby przedsiębiorstw działających we wszystkich dziedzinach przemysłu drzewnego, meblarskiego czy stolarki okiennej. Poszukujesz miniwczepów niezbędnych do produkcji klejonki lub głowic strugarskich koniecznych do wyposażenia warsztatu produkującego meble z drewna lub płyt MDF? A może interesują Cię nowoczesne pilarki, frezy do drewna i maszyny górnowrzecionowe pozwalające na obróbkę drewna budowlanego, narzędzia do produkcji okien i drzwi lub piły tarczowe do posuwu ręcznego? Niezależnie od tego, jakie urządzenia znajdą się w Twoim warsztacie lub hali produkcyjnej, możesz mieć pewność, że sięgając po Leitz dokonujesz dobrego wyboru. Wszystkie produkty tworzące ofertę Leitz zostały wykonane z innowacyjnych materiałów o ponadprzeciętnej wytrzymałości (na przykład stali szybkotnącej, węglika spiekanego, diamentu polikrystalicznego i syntetycznego diamentu monokrystalicznego), dzięki czemu z łatwością sprostają każdemu zawodowemu wyzwaniu.

Narzędzia do drewna Leitz skrojone na miarę indywidualnych potrzeb

Motorem napędowym naszej codziennej pracy jest dostarczanie Klientom indywidualnym i firmom solidnych, precyzyjnych akcesoriów i urządzeń maksymalnie ułatwiających pracę z drewnem, tworzywami sztucznymi i metalem. Mimo tego, że w naszym katalogu znajduje się aż 8000 narzędzi standardowych, to elastycznie dopasowujemy się do życzeń naszych Klientów, oferując narzędzia CNC i narzędzia do obróbki drewna skonstruowane, a następnie wykonane według indywidualnych wytycznych.

Serwis i fachowe ostrzenie narzędzi w standardzie

Stępiona piła tarczowa albo uszkodzone narzędzia CNC? Żaden problem! Leitz zajmuje się nie tylko budową i sprzedażą maszyn, ale również serwisem obejmującym między innymi ostrzenie narzędzi i regenerację eksploatowanego sprzętu. Dzięki rozbudowanej sieci punktów serwisowych zatrudniających wysokiej klasy specjalistów, odbiór narzędzi, proces ich naprawy i dostarczenie na miejsce odbywa się płynnie i bez zbędnych opóźnień. To kolejny argument za tym, że oferta Leitz to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!