Przejdź do treści

Informacja dla klientów i partnerów biznesowych


POMOC NA ETAPIE PLANOWANIA PRODUKCJI Z NARZĘDZIAMI LEITZ

Źródło: Gazeta Przemysłu Drzewnego

 

 

 

 


Głowica fazująca - 3 warianty

 

 


Frez do planowania HeliPlan - lepsza jakość obróbki

 


TARGI DREMA 2019

 

Źródło: Biznes Meble.pl

 

 


DREMA 2019 - ZŁOTY MEDAL DLA PROFILCUT Q PLUS

Źródło: Gazeta Przemysłu Drzewnego


Relacja z targów LIGNA 2019

 

Źródło: Meble Matriały i Akcesoria


Nowy rozdrabniacz kompaktowy DT Premium Leitz

Leitz prezentuje na Lignie nowy rozdrabniacz kompaktowy DP Premium ze zoptymalizowaną geometrią ostrzy, ulepszonym odprowadzaniem wióra oraz dodatkowymi elementami wyciszającymi. Tymi dodatkowymi zaletami Leitz zastępuje rozdrabniacz DT PLUS, przez co umożliwia użytkownikom przemysłu meblarskiego znaczne zwiększenie wydajności i efektywności.

 

Indywidualne życzenia klientów, rosnąca różnorodność dekorów i rosnący udział drewna odpadowego w materiale płytowym stanowią codzienne wyzwania dla firm produkcyjnych. Związane z tym liczne zmiany narzędzi, przestoje, częste wymiany materiałów i narzędzia szybko zużywające się utrudniają firmom produkcyjnym utrzymanie niskich kosztów obróbki, ale jednocześnie utrzymanie stałej wydajności i jakości.

 

Pomoc w takich sytuacjach oferuje nowy rozdrabniacz kompaktowy DT Premium Leitz. W porównaniu z poprzednikiem - DT PLUS, zalety nowszego modelu DT Premium są oczywiste. Dzięki znacznie dłuższej żywotności uzyskaliśmy imponujące wyniki w długoterminowym teście u różnych klientów Leitz pod względem wydajności i rentowności.

Co równie ważne, długa żywotność wpływa również na wydajność narzędzia. Mniejsza liczba zmian narzędzi i przestój w produkcji seryjnej, ale również długoterminowe użytkowanie w produkcji jednostkowej na gotowo umożliwiają obniżenie kosztów obróbki nawet o 20 procent. Stała szerokość cięcia po ostrzeniu, idealne krawędzie i gładkie powierzchnie obrabiane to kolejne cechy jakościowe, które przemawiają za stosunkiem ceny do wydajności nowego rozdrabniacza kompaktowego DT Premium.

Nasz nowy kompaktowy rozdrabniacz jest również przekonujący pod względem trwałości. Możliwość ostrzenia została znacznie zwiększona do 15 cykli, a specjalnie zaprojektowana konstrukcja narzędzia zmniejsza hałas i pozwala uniknąć wibracji.

 

Produktywność, wydajność, jakość i długotrwałość to kluczowe pojęcia kompaktowych rozdrabniaczy Leitz nowej generacji. Dzięki temu potężnemu i wysoce innowacyjnemu rozwojowi Leitz ponownie podkreśla swoją wiodącą pozycję w dziedzinie technologii i stawia na rozwój zorientowany na kliencie i odpowiadający potrzebom rynku, który uwzględnia trendy w branży i wciąż ma na uwadze zalety klienta i użytkownika.

 

 

Rozdrabniacz kompaktowy DT Premium w pracy

 


Clima Trend Style - nagrodzony w konkursie StolArchi

 

 

Nowa inicjatywa Centrum Informacji Branżowej jakim jest konkurs StolArchi nagradza nowości z branży stolarskiej, chcąc tym samym promować je wśród projektantów.  Do pełnienia funkcji jurorów zaproszeni zostali architekci legitymujący się doświadczeniem projektowym i biznesowym.

W konkursie mogli wziąć udział producenci produktów, o których informacje zostały opublikowane w dziale Nowości w miesięczniku „Forum Branżowe” w wydaniach IX 2017 - VII 2018. 

 

Na łamach październikowego wydania Forum Branżowego, jury StolArchi uzasadnia przyznane nam wyróżnienie w kategorii Automatyka następującymi słowami: 'W grupie narzędzi, przyznaliśmy wyróżnienie w zasadzie w imieniu producentów. Profesja architekta jest bowiem wyjątkowo interdyscyplinarna i dlatego czujemy się upoważnieni do takiego wyboru. Sądzimy, że narzędzia Clima Trend Style firmy Leitz, służące do konstrukcji okien, pozwalają wyjść poza strefę technologicznego komfortu, rozwiązań znanych i powtarzanych, dających ciągle ten sam efekt. Zmiana zasady konstrukcji newralgicznego narożnika okna, zredukowanie głębokości frezowania prowadzą do uzyskania nowego, smukłego kształtu profili okiennych. Swobodę tworzenia form musimy docenić, a przedstawiając koncepcję z ekstremalnie cienkimi profilami zawsze chcielibyśmy usłyszeć: oczywiście, to się da zrobić.'

 

Źródło: Forum Branżowe

 

 


DREMA 2018

 

Źródło: Gazeta Przemysłu Drzewnego

 

 

 

Źródło: BIZNES meble.pl


Zapamiętaj mnie (90 dni)