Przejdź do treści

Producent narzędzi do obróbki drewna i tworzyw sztucznych

Leitz...
...to światowy lider w produkcji narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych z już ponad 140-letnią tradycją. Zdobyte doświadczenie, wysokokwalifikowana kadra inżynierska i najnowocześniejsze technologie produkcji sprawiają, że narzędzia firmy Leitz to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Naszą dewizą jest dostarczanie najbardziej optymalnych narzędzi do danego procesu produkcji. Stąd, mimo prawie 8000 narzędzi standardowych, 2/3 wyrobów jest wytwarzanych na specjalne zamówienie Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: piły tarczowe, frezy, wiertła, głowice strugarskie i rozdrabniające, noże, narzędzia do maszyn CNC, narzędzia diamentowe i systemy mocowań. Doradztwem i optymalizacją narzędzi zajmuje się ponad 300 inżynierów na całym świecie.

 

 

 

 

Oprócz sprzedaży narzędzi...

...i profesjonalnego doradztwa firma Leitz zajmuje się serwisem narzędzi (ostrzenie narzędzi, regeneracja). Gęsta sieć placówek serwisowych, najwyższa jakość ostrzenia, odbiór i przywóz narzędzi własnymi środkami transportu to kolejny wyróżnik firmy Leitz na całym świecie.

LEITZ - Polska Sp. z o.o. ...

...powstała w roku 1997. Początkowo zajmowała się tylko serwisowaniem narzędzi. Obecnie posiadamy w Polsce 7 oddziałów serwisu, zatrudniamy 17-tu przedstawicieli serwisu, którzy odbierają i przywożą narzędzia oraz 10-tu przedstawicieli handlowych - doradców technicznych oraz 4 specjalistów branżowych (meble, okna, podłogi, materiały niedrzewne). Dzięki wsparciu techników z ośrodków badawczo-rozwojowych w Niemczech i Austrii jesteśmy w stanie rozwiązać każdy najbardziej skomplikowany problem i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Naszą misją...

...jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości narzędzi do obróbki drewna, zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz rzetelnego doradztwa technicznego na takim poziomie, aby zaspokoić zarówno obecne jak i przyszłe potrzeby Klientów.

 Dążymy do zapewnienia satysfakcjonujących miejsc pracy stwarzając poczucie bezpieczeństwa i możliwość ustawicznego rozwoju.
Dzięki kreatywnej współpracy opartej na odpowiedzialności, zaangażowaniu i lojalności chcemy budować trwałe, partnerskie więzi z naszymi Klientami, dostawcami i otoczeniem. Traktujemy je jako fundament dalszego, efektywnego i zgodnego z oczekiwaniami właścicieli rozwoju firmy.

Zapamiętaj mnie (90 dni)